Педагогічний колектив у нас чудовий

До інновацій завжди готовий.

/Files/images/IMG_5192.JPG

Завідувач ДНЗ

ОЛЬГА ПЕТРІВНА РЕВА

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 31 років

На посаді завідувача: 15 років

Керувати дошкільним закладом сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово. Саме такою і є Ольга Петрівна. В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. В закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті дошкільного закладу, а й міста. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку. Енергійна і активна, вмілий організатор, творчий педагог, людина з високою професійною майстерністю, активною життєвою позицією, яка зробила великий внесок у розвиток закладу.

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах - шукати істину, у людях – мудрість».

Педагогічне кредо: «У серце увійде лише те, що йде від серця».

"Завідувач - це мама і тато, це вчитель, артист і поет. Він спортсмен, виконавець і автор. Він конструктор, співак, дирегент. Він доросла людина, повірте, він веселий малюк і школяр, це - пісняр, що вернувся в дитинство, це дитячої долі казкар."

/Files/images/lineechka-13.gif

Божа Ольга Петрівна - вихователь. Закінчила Ніжинський державний університет ім.М.Гоголя. Педагогічний стаж - 5,5 роки

/Files/images/pedkolektiv/IMG_5174.JPG

/Files/images/lineechka-75.gif

Терес Оксана Олексіївна - вихователь. Закінчила Ніжинський державний падагогічний інститут ім.М.В.Гоголя. Освіта - вища.Педагогічний стаж - 21 рік.

/Files/images/IMG_7130.JPG

/Files/images/lineechka-75.gif

Пісковець Людмила Іванівна - вихователь. Закінчила Прилуцьке педагогічне училище ім. І.Я. Франка. Освіта - середня-спеціальна. Педагогічний стаж - 24 роки.

/Files/images/pedkolektiv/P1101170.JPG

/Files/images/lineechka-75.gif

Шило Оксана Григорівна - вихователь. Закінчила Прилуцьке педагогічне училище ім. І.Я. Франка. Освіта - середня-спеціальна. Педагогічний стаж - 23 роки.

/Files/images/pedkolektiv/IMG_7177.JPG

/Files/images/lineechka-75.gif

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi